Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

En Özel Doğum Günü Hediyesi Fotoğrafçılık Kursu!

Foto Life Akademi Sevdiklerinize Unutamayacakları Bir Doğum Günü Hediyesi Hazırladı!

Her doğum günü sizin için bir hediye karmaşası mı? Doğum günü hediye fikirleri arasında gidip geliyor musunuz? Annenize, babanıza, kardeşinize, eşinize ya da arkadaşlarınıza ne alacağınızı bilemiyor musunuz? Ya da artık almadığınız bir şey kalmadı mı? Parfüm, kazak, gömlek, saat, çanta…

Bu sene sizi doğum günü hediyesi arama derdinden kurtarıyoruz! Foto Life Akademi olarak klasik doğum günü hediyelerinden çok farklı bir hediye hazırladık… Ailenize ya da dostlarınıza fotoğrafçılık kursu hediye ederek onları şaşırtacak, yeni bir hobi kazanmalarını ve kendilerini geliştirmelerini sağlayacaksınız.

Pro-Fotoğrafçılık Eğitimi, Moda, Düğün, Doğum, Ürün ve diğer atölyeler doğum günü hediyesi olarak arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi bekliyor…

 

Klasik Hediyeleri Bir Kenara Bırakın, Onlara Güzel Bir Sürpriz Yapın!

Her doğum gününde aynı hediyelere mi eliniz gidiyor? Bu sene arkadaşınıza ya da sevdiklerinize farklı bir sürpriz yapabilirsiniz. Vakit ayıramadıkları fotoğraf tutkuları için onları destekleyebilir, yeni bir hobi kazanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Kim bilir, belki de mesleklerini seçmelerini sağlayabilirsiniz.

Doğum günü hediyesi olarak sunacağınız fotoğrafçılık kursu hediyesi ile;

  • Arkadaşlarınız ve aile fertleriniz yeteneklerini keşfetme fırsatı bulacaklar.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Hayatın stresinden ve sorunlarından uzaklaşarak kendilerini rahat hissettikleri bir ortamda olacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Hayata fotoğraf sanatının kadrajından bakacaklar.
  • Özgüven kazanacaklar.
  • Hayallerini gerçekleştirme fırsatı bularak mesleki eğitimler almak isteyecekler. Fotoğrafçılığı profesyonel olarak yapabilecekler.

Mağazaların dışına çıkın, sevdiklerinize hayatın içinden bir hediye sunun! Yaşamın ve doğanın güzelliklerini kadrajlarına yansıtsınlar…Doğum günü hediyeleri ve doğum günü hediye fikirleri arayanlar için bu öneri kaçmaz! Doğum gününde alınacak hediyeler arasında en anlamlısı bu olacak...

[widget-13]

Sevdiklerinizin Doğum Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Yıl Ne Alacağım Diye Düşünmeyeceksiniz…

Arkadaşlarınıza, sevgilinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız fotoğrafçılık kursu programlarımıza bir göz atın. Doğum günü hediyesi fırsatımız: Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Her sene hediye almak için günler öncesinden mağazaları geziyor, dostlarınızı mutlu edecek en güzel hediyeyi seçmeye çalışıyorsunuz. Bu sene böyle bir derdiniz olmayacak! Foto Life Akademi Doğum Günü Hediyesi Kampanyası ile Hobi Eğitimleri ile Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kursu %50 indirimle alacaksınız. İsme özel kupon tasarımı ile fark yaratan Foto Life ekibi, dikkat çekici ve beğenilen tebrik kartlarıyla şık bir doğum günü hediyesi hazırlıyor. Eşinize, çocuklarınıza ve dostlarınıza unutamayacakları bir hediye vermek için kampanyamızı kaçırmayın, eğitiminizi hemen satın alın!

[widget-14]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30