Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

“Dünyada Her Şey Kadının Eseridir.” Kadınlara En Güzel Hediye Bizden!

1977 yılında Dünya Emekçi Kadınlar Günü olarak ilan edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada ve ülkemizde kutlanan evrensel bir gün. Bu özel günde eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınıza güzel bir sürpriz yaparak onları unutmadığınızı göstermek ister misiniz? Dünya kadınlar günü hediyeleri ve kampanyalarımıza bir göz atın...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hediye arayanlara Foto Life Akademi Ailesi olarak hem stres atacakları, hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları, hem de kendilerini geliştirecekleri muhteşem bir hediye hazırladık! Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel temel ve branş fotoğrafçılık kurslarımızla onları kadın olmanın zor koşullarından, yapılması gereken işlerden uzaklaştırıyor, fotoğraf sanatının büyülü dünyasında, sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakitler geçirebilecekleri bir eğitim veriyoruz.

Annenize, eşinize ya da arkadaşınıza bu sene Kadınlar Günü için onları hatırladığınızı gösteren, tüm hediyelerden değerli bir hediye armağan edin. Dünya Kadınlar Gününe Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

 

Hayatlarına Sanat Katın!

Kurumsal hayatın stresi, ev işleri, çocukların bakımı, günlük koşturmacalar derken kadınlarımız hayallerini ve hobilerini hep erteliyorlar. Yeteneklerinin üzerine gitmiyor, onlara biçilen toplumsal görevleri yerine getiriyorlar.

Gelin, bu sene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde onlara bir sürpriz yapın, kendilerine vakit ayırabilecekleri, içlerindeki yeteneği keşfedecekleri, iş hayatlarına katkısı olacak ve sosyalleşmelerini sağlayacak güzel bir hediye verin. Dünya kadınlar günü hediyeleri ile farkınızı gösterin...

Pro-fotoğrafçılık, doğum, düğün ve yemek fotoğrafçılığı dahil 30’dan fazla branşta eğitim seçeneklerimizden yararlanarak hazırlayacağınız Dünya Kadınlar Günü hediyesi ile:

  • Sevdikleriniz yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Mesleki bilgilerini arttırarak kariyer fırsatlarında öne çıkabilecekler.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak kendilerini geliştirecekler.

Kadın olmanın zorlu şartlarından ve günlük kaygılarından uzaklaşacakları, Avrupa standartlarında eğitimler veren, sergi ve sanat aktiviteleri sunan Foto Life Akademi eğitim merkezinde keyifli bir atmosfer yarattık. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize bambaşka bir hediye sunalım! Dünya kadınlar günü hediyeleri ile sevdiklerinize sürpriz yapın...

[widget-13]

Dünya Kadınlar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Dünya Kadınlar günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız kişisel ihtiyaçlar ve ilgi alanlarına göre farklı şekilde hazırlanabiliyor. Dünya Kadınlar günü fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Foto Life Akademi Dünya Kadınlar Günü Kampanyası sayesinde Hobi ile Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kurs için %50 indirimden yararlanabilirsiniz. Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı da hazırlıyoruz.

Dünya Kadınlar Günü hediyeleri ve fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Hayata kendi kadrajından bakan tüm kadınlarımızın her zaman yanındayız!

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30