Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Sağlık Haftasında Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

Doktorlar, Hemşireler ve Tüm Sağlık Sektörü Çalışanları İçin Mükemmel Bir Hediye Hazırladık!

7 – 13 Nisan Sağlık Haftası yaklaşıyor! Eşinize, annenize, babanıza, kardeşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza ne hediye alacağınızı düşünmeye başladınız mı? Sağlık haftası hediyesi sizi bekliyor...

Dünyanın en değerli ve zorlu mesleklerinden birini yapan, kendinden önce bizim hayatımızı önemseyen, değerli doktorlarımız, hemşirelerimiz ve sağlık sektörü çalışanları için iş stresinden ve yoğunluğundan uzaklaşacakları, yeni bir hobi kazanacakları, fotoğraf sanatının keyifli dünyasıyla tanışacakları bir hediye hazırladık! Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel temel ve branş fotoğrafçılık kurslarımızla onları yoğun iş tempolarından kısa bir süre uzaklaştıracak, sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakitler geçirebilecekleri bir eğitim veriyoruz.

Sağlığımızın koruyucuları olan anneniz, babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Sağlık Haftasına Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Bu kampanya sadece hediye değil! Sağlık sektörü çalışanları, Sağlık Haftası kapsamında dilediğiniz kursumuzdan indirimli olarak yararlanabilir, kendinize bu hediyeyi verebilirsiniz! Sağlık haftası hediyeleri için bizi arayın...

 

Sağlık Çalışanlarına Özel Fotoğrafçılık Kursu Fırsatımızı Kaçırmayın!

Doktorluk ve hemşireliğin gecesi gündüzü olmuyor. Uzun süren nöbetler, her gün yüzlerce hasta ile ilgilenmek, değerli doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarını çok yoruyor. Hastadan hastaya koşan sağlık sektörü çalışanlarımız, kendilerine ve hobilerine vakit ayıramıyorlar. Sizin de eşiniz, sevgiliniz, aile fertleriniz ya da arkadaşlarınız bu durumdaysa 7 – 13 Nisan’da kutlanan Sağlık Haftası hediyesi olarak onlara içlerindeki yetenekleri keşfedecekleri ve sosyalleşecekleri güzel bir hediye sunabilirsiniz.  

Sağlık Haftası hediyesi olarak hazırladığımız fotoğrafçılık kursu kampanyasıyla:

  • Doktorluk ve hemşirelik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekleri bir eğitim alabilecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Sağlık sektöründe çalışmanın getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Kendilerine vakit ayırabilecekler.

Sağlık Haftası fotoğrafçılık kursu kampanyası ile Foto Life Akademi’nin keyifli atmosferinde vakit geçirecek ve bol bol fotoğraf çekecekler. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize standartların dışında bir hediye sunalım!

[widget-13]

Sağlık Haftasına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? %50 İndirimli Fotoğrafçılık Kursları!

Sağlık haftası hediyesi arayanlar için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız temel ve mesleki eğitimler olmak üzere şekillendiriliyor. Sağlık haftası fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz, babanız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermek ve farklı bir hediye almak istiyorsanız Foto Life Akademi Sağlık Haftası Kampanyası tam size göre! %50 indirimle alacağınız fotoğrafçılık kursu hediyemizi Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı ile sunuyoruz.

Sağlık haftası hediyesi fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Sevdiklerinizin hayatına sanatla dokunun…

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30