Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Hemşireler Haftasına Özel %50 İndirim!

Sağlık Sektörünün Değerli Çalışanları Hemşireler İçin Keyifli Bir Fotoğraf Eğitimimiz Var!

12 Mayıs Hemşireler Haftası yaklaşıyor! Eşinize, annenize, kardeşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza unutulmaz bir hediye almak ister misiniz? Hemşireler günü hediyesi seçeneklerimizden yararlanın...

Zor ve emek isteyen mesleklerden birini yapan hemşirelerimiz, yüzlerce hastayla ilgilenmekten, uzun nöbet saatlerinden ve yoğunluklarından ötürü kendilerine vakit ayıramıyorlar. Hemşireler Haftasında kendinden önce bizlerin hayatını düşünen hemşirelerimize güzel bir hediye verebilirsiniz.  Sevdiklerinizin ilgi alanlarına ve beğenilerine uygun, yoğun iş tempolarından kısa bir süre uzaklaştıracak, sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakitler geçirebilecekleri eğitimler hazırladık. Hemşirelere hediye ne alınır diye düşünmeyin...

Sağlığımızın koruyucuları olan anneniz, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Hemşireler Haftasına Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Sağlık Haftasında olduğu gibi Hemşireler Haftasında da fotoğrafçılık kursu kampanyalarımız devam ediyor! İster kendinize isterseniz sevdiklerinize fotoğrafçılık eğitimi armağan edebilirsiniz. Hemşireler için hediye önerilerimize kulak verin...

 

Yeni Bir Hobi Kazanmalarına Destek Olun!

Kendisine ayıracak vakit bulamayan hemşireler için 12 Mayıs’ta kutlanan Hemşireler Haftası kapsamında onlara fotoğraf sanatıyla tanışacakları, hayatı kadrajlarından görecekleri, sosyalleşerek kendilerini geliştirecekleri bir hediye sunun!

Hemşireler için hediye olarak hazırladığımız fotoğrafçılık kursu kampanyasıyla:

  • Hemşirelik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekleri bir eğitim alabilecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Sağlık sektöründe çalışmanın getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Kendilerine vakit ayırabilecekler.

Hemşireler günü hediyesi fotoğrafçılık kursu kampanyası ile Foto Life Akademi’nin keyifli atmosferinde vakit geçirecek ve bol bol fotoğraf çekecekler. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize standartların dışında bir hediye sunalım!

[widget-13]

Hemşireler Günü Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? %50 İndirimli Fotoğrafçılık Kursları!

Hemşireler günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız temel ve mesleki eğitimler olmak üzere şekillendiriliyor. Hemşireler günü hediyeleri kurs fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermek ve farklı bir hediye almak istiyorsanız Foto Life Akademi Hemşireler Haftası Kampanyası tam size göre! %50 indirimle alacağınız fotoğrafçılık kursu hediyemizi Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı ile sunuyoruz.

Hemşireler günü hediyesi ve fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. İster kendinize ister dostlarınıza güzel bir hediye verebilirsiniz….

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30