Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İşçi Bayramı Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

Hayatın En Önemli Tanıklarına Unutamayacakları Bir Hediye Verin!

1 Mayıs İşçi Bayramı’nda, emeğin ve dayanışmanın evrensel gününde, babanıza, annenize ya da eşinize hediye vermek ister misiniz? Foto Life Akademi olarak birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadelenin günü olarak anılan bu önemli günde hem size hem de sevdiklerinize özel bir kurs hazırladık! İşçiler için hediye önerilerimizi dinleyin...

Dünyanın en zorlu ve stresli mesleklerinden birini yapan işçilerimiz için hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de mesleklerine katkı sağlayacak fotoğrafçılık eğitimlerimiz var! Hepimiz işçi değil miyiz? O zaman gelin, bu sene 1 Mayıs’ta kendimizi ödüllendirelim. %50 işçi bayramı hediyesi indirim fırsatından yararlanarak ailemiz, arkadaşlarımız ve kendimiz için fotoğrafçılık kursuna gidelim.

Yıllarını hatta ömrünü mesleğine adayan babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. İşçi Bayramı’na Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın! İşçi bayramı hediyesi imkanlarımızdan yararlanın...

 

İş Stresini Bir Kenara Bırakın, Hayatın İçinden Bir Sanatla Uğraşın!

İşçilerimiz, yani emekçilerimiz, ülkemizin geleceği ve kalkınması için gecelerini gündüzlerine katıyor. Sizin de etrafınızda böyle bir eş, baba ve arkadaş varsa bu sene İşçi Bayramı’nda onlara sosyalleşecekleri, keyifli vakitler geçirecekleri, yeteneklerini keşfedecekleri bir fotoğrafçılık kursu armağan edebilirsiniz. Kendinize bir iyilik yaparak yıllardır almak istediğiniz eğitimi alabilir, çalışma hayatından kısa bir süre olsa da uzaklaşabilirsiniz. İşçiler için hediye ne alınır, cevabı burada!

İşçi bayramı hediyesi olarak sunacağınız fotoğrafçılık kursu ile;

  • Sevdikleriniz ve yakınlarınız fotoğrafçılık kursu hediyesi ile yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Çok çalışmanın getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak mesleklerini geliştirecekler.

İster masa başında ister sahada olsun, işçi ve emekçi olmak gerçekten zor. Uzun çalışma saatleri, hak edilen maaşı alamama, düşük hayat standartları derken ömür geçiyor… Sizler için kendinizi özel ve mutlu hissedeceğiniz, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz bir eğitim ortamı hazırladık. Gelin, tanışalım, size uygun eğitimi birlikte belirleyelim…İşçi bayramı hediyesi sizi bekliyor...

[widget-13]

İşçi Bayramı’na Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

İşçi Bayramı için hazırladığımız %50 eğitim indirimi fırsatımız için kontenjanlarımız doluyor! İşçi bayramı hediyesi fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli, bu fırsatı kaçırmayın!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Foto Life Akademi İşçi Bayramı hediyesi ile dilediğiniz kurslarda %50 indirim hakkına sahipsiniz! Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı da  hazırlıyoruz.

İşçi bayramı hediyesi ve fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30