Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Öğretmenler Gününe Özel %50 İndirimli Fotoğrafçılık Kursları!

Dünyanın En Kutsal Mesleğini Yapan Öğretmenlerimize Unutulmaz Bir Hediye!

Kasım ayının en özel ve anlamlı günü olan Öğretmenler Günü yaklaşırken hala hediye arıyor ve aradığınızı bulamıyor musunuz? Eşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza her 24 Kasım günü çiçek vermekten ya da sıradan öğretmenler günü hediyesi almaktan bıktınız mı?

Bu sene 24 Kasım Öğretmenler Günü için Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğraf kursu Foto Life Akademi olarak klasik öğretmenler günü hediyelerinden çok farklı, anneniz, babanız, eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınız için anlamı büyük olacak bir hediye hazırladık.

Dünyadaki en zorlu ve stresli mesleklerden birini yapan öğretmenlerimiz için hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de yeteneklerini keşfedecekleri keyifli bir kurs atmosferinde ağırlıyoruz. Yıllarını hatta ömrünü mesleğine adayan sevdiklerinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

 

Öğretmenlerimiz Bizim Geleceğimiz! Hayatlarına Sanatla Dokunun!

Sürekli öğrencilerinin peşinde koşturan, onların gelişimi ve geleceği için kendinden fedakarlık yapan, ülkemizin dört bir köşesinde görevini ilk günkü tutkusu ve heyecanıyla yaparak geleceğimizi şekillendiren öğretmenlerimize bu sene değeri ölçülmeyecek bir hediye verin. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde onlara içlerindeki yetenekleri keşfedecekleri, kendilerine vakit ayırabilecekleri ve sosyalleşebilecekleri bir hediye sunuyoruz. Öğretmenler günü hediyesi hem de %50 indirimle!

Öğretmenler günü hediyesi olarak vereceğiniz fotoğrafçılık kursu ile;

  • Öğretmenlik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız fotoğrafçılık kursu hediyesi ile yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak, rahat ve huzurlu bir kurs atmosferinde fotoğraf çekmeyi öğrenecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Öğretmenliğin getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak öğrencilerine de katkıda bulunacaklar.

Öğretmenlik mesleği hem kutsal hem de zor! Öğretmenlik yapan dostlarınız ve aile fertleriniz için uluslararası standartlarda ders programlarından çekim gezilerine, ders telafisinden sosyal aktivitelere kadar dolu dolu bir eğitim fırsatı yarattık. Gelin, öğretmenler günü hediyesi ile onları mutlu edelim…

[widget-13]

Öğretmenler Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Öğretmenler günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız öğrencilerimizin ilgi ve taleplerine göre hazırlanabiliyor. Öğretmenler günü fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, anneniz, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Foto Life Akademi Öğretmenler Günü Kampanyası Hobi ile Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kurs için %50 indirimle sunuluyor. Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz.

Öğretmenler Günü hediyesi ve fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Hayata kendi kadrajından bakan, mutlu öğretmenler yetiştiriyoruz…

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30