Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Sevgililer Gününe Sıra Dışı Bir Hediye!

“O”na En Anlamlı Hediyeyi Verin…

Eşinize ya da sevgilinize her 14 Şubat’ta aşkınızı tekrar ilan ediyorsunuz. Her sene sevgililer günü hediyesi seçmek de giderek zorlaşıyor haliyle. Eğer siz de klasik hediyelerden ve sözlerden bunaldıysanız doğru adrese geldiniz…

Foto Life Akademi fotoğrafçılık eğitimi sevgilinize ve eşinize muhteşem bir hediye olacak…Çift olarak gelenlere %60, sadece sevgilisine hediye alan kursiyerlerimize ise %50 indirimimiz var! Sevgililer günü hediyesi düşünmekten vazgeçin, fotoğrafın büyülü dünyasında bir araya gelin...

 

Neden Fotoğrafçılık Kursu? – Sıradanlıktan Kurtulun!

Bu yıl, Sevgililer Günü’nüz daha anlamlı olsun ister misiniz? Cevabınız “Evet!” ise sevgilinize ya da eşinize farklı bir hediye hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Foto Life ailesi olarak hayatınızdaki en önemli insana unutamayacağı bir hediye sunmanızı sağlıyoruz.

Dünyada kutlanan geleneksel günlerden biri olan ve özellikle kadınlar için anlam ifade eden sevgililer gününde herkesten farklı olmak, eşinizin ya da sevgilinizin ilgi alanında kendini geliştirmesine fırsat vermek, onu ne kadar önemsediğinizi ve desteklediğinizi göstermek için fotoğrafçılık kursu mükemmel bir hediye olacak!

Sevgililer Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Bambaşka sevgililer günü hediyesi almak ister misiniz? Size ve sevdiğiniz kişiye özel keyifli eğitimler hazırladık. Sevgililer günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-13]

Sevgilinizle Gelin, Tek Kişi Fiyatı Ödeyin!

Sevgililer Günü’ne özel fotoğrafçılık kursu kampanyamızı kaçırmayın! Eşinizle ya da sevgilinizle Foto Life fotoğrafçılık kurslarına kayıt olun. Birlikte keyifli bir deneyim yaşayın…

13 – 14 – 15 Şubat’ta kaydınızı yaptırın, kampanyadan yararlanın! Sevgililer günü eğitim fırsatımız hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

[widget-14]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30