Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Tiyatrolar Günü Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

Sahnenin Yıldızlarını Fotoğraf Sanatıyla Tanıştırın!

27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kutlanıyor. Dünyanın en köklü sanatıyla buluşmamızın yıldönümü yaklaşırken sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınız sahne sanatlarıyla uğraşıyor ya da oyunculuk mesleğini yapıyorsa onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Sizler için tiyatrolar günü hediyesi hazırladık...

En keyifli mesleklerden biri olan oyunculuğu yapan sevdikleriniz için hem farklı bir sanat dalıyla uğraşacakları hem de mesleklerine katkı sağlayacak bir eğitim hazırladık! Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel temel ve branş fotoğrafçılık kurslarımızla onları uzun provalardan, zorlu sahne çalışmalarından ve çekimlerden bir süre uzaklaştırıyor, fotoğraf sanatının büyülü dünyasında, sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakitler geçirebilecekleri bir eğitim veriyoruz.

Yıllarını sanata adayan değerli oyuncularımız için hazırladığımız fotoğrafçılık kursu fırsatımızdan yararlanarak bu önemli günlerinde onları unutmadığınızı gösterin, muhteşem bir hediye ile gönüllerini fethedin. Tiyatrolar Gününe Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Ayrıca tiyatro oyuncuları, kendiniz için fotoğrafçılık eğitimlerimizi yine %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Tiyatrolar günü hediyesi seçeneklerimize göz atın...

 

Hep Sahnede Olacak Değiller Ya, Biraz Da Kamera Arkasında Olsunlar!

Oyunculuk keyifli bir meslek olsa da yoğun provalar ve uzun çekimler, başarılı oyuncuların kendilerine vakit ayırmasına olanak tanımıyor. Sürekli senaryo çalışan, oyundan oyuna koşan tiyatro oyuncuları, hayatlarında farklı bir hobiye yer ayıramıyorlar. Sizin de etrafınızda böyle bir eş, sevgili ya da arkadaş varsa Tiyatrolar Günü’nde onlara farklı yeteneklerini de keşfedecekleri, sanatsal bakış açılarını genişletecek, network oluşturacakları güzel bir hediye hazırladık. 

Tiyatrolar günü hediyesi olarak sunacağınız fotoğrafçılık kursu ile;

  • Oyunculuk mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız fotoğrafçılık kursu hediyesi ile fotoğraf çekmeye dair yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Oyunculuğun getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Network ağlarını geliştirerek farklı mesleklerde ve sanat dallarıyla uğraşan insanlarla tanışacaklar.

Oyunculuk ne kadar zor olsa da keyifli bir meslek. Sevdiklerinizi kısa bir süre olsa da yoğun çalışma programlarından ve streslerinden uzaklaştıracak bir ortam yarattık. Uluslararası eğitim programlarımız, uygulamalı dersler ve çekim gezileriyle süslenecek tiyatrolar günü hediyeleri sizleri bekliyor!

[widget-13]

Tiyatrolar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Tiyatrolar günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız grup ve kişiye özel olmak üzere farklı şekilde hazırlanabiliyor. Tiyatrolar günü fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Foto Life Akademi Tiyatrolar Günü Kampanyası Hobi ile Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kurs için %50 indirimle sunuluyor. Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz.

Tiyatrolar Günü hediyesi ve fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Kendini daima geliştiren, yetenekli oyuncularımıza kapılarımız sonuna kadar açık!

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30