Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Turizm Haftası Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

Gezip Görsünler, Fotoğrafla Ölümsüzleştirsinler!

Fotoğrafçılık kursuna en çok ihtiyacı olan meslek grubu belki de turizm sektörü çalışanlarıdır. Dünyanın ve Türkiye’nin en güzel yerlerinde mesleklerini yapan, doğal ve kültürel mirasları yakından gören turizm sektöründe çalışan bir yakınınız varsa onlar için hediye almakta hiç zorlanmayacaksınız! Turizm haftası hediyesi seçeneklerimize bakın...

15 – 22 Nisan arasında kutlanan Turizm Haftası’na özel %50 indirimli fotoğrafçılık kursları hazırladık! Hem mesleklerine katkı sağlayacak hem de sosyalleşecekleri fotoğrafçılık kursu hediyesiyle onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca turizm sektöründe çalışıyorsanız kendiniz için fotoğrafçılık eğitimlerimizi yine %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, gezerek ve gördüklerinizi kadrajınıza yansıtarak keyifli vakitler geçirecek, mesleğinizi daha iyi yapacaksınız. Eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz, anne ve babanız ya da arkadaşlarınız için Turizm Haftası hediyesi fotoğrafçılık kursu kampanyamızı kaçırmayın!

 

Turizm Sektörü Çalışanları İçin Eğlenceli Eğitimler!

Dünyanın en keyifli mesleklerinden biri olsa da sadece meslek olarak görüldüğünde turizm sektöründe çalışmak keyifli olmuyor. Aksine bu mesleği renklendirecek ve daha çok keyif alınmasını sağlayacak bir eğitimimiz var. Turizm Haftası hediyesi fotoğrafçılık kursu kampanyamızla %50 indirimli eğitimlerimizden yararlanarak gezip gördüğünüz yerleri ölümsüzleştirebilir, muhteşem manzaraları fotoğraflarınıza yansıtabilir, doğa ananın zenginliğine tanık olabilirsiniz.

İster sevdikleriniz isterseniz kendiniz için turizm haftası hediyesi fotoğrafçılık kursu fırsatımızdan yararlanabilirsiniz. Fotoğrafçılık eğitimi sayesinde: 

  • Yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.
  • İş temponuza ara vererek kendinize vakit ayırabilirsiniz.
  • Keyifli bir hobi edinebilirsiniz.
  • Mesleğinize katkısı olan bilgiler edinerek kariyer fırsatlarında rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinebilirsiniz.
  • Daha mutlu ve pozitif olursunuz.
  • Daha girişken ve özgüvenli olursunuz.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak mesleğinizi geliştirirsiniz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, alanında uzman eğitmenler, fotoğraf çekim gezileri, Sanat Cafe’miz ve güler yüzlü kadromuz ile size ve sevdiklerinize özel imkanlar sunuyor, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini veriyoruz.

[widget-13]

Turizm Haftasına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Turizm haftasında sevdiklerinize ve kendinize güzel bir hediye almak isterseniz fotoğrafçılık kurslarımızdan yararlanabilirsiniz. Turizm haftası hediyesi fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, aile fertleriniz ya da arkadaşınız için önemli olan bu haftada onları unutmadığınızı göstermeniz için Foto Life Akademi Turizm Haftası Kampanyası’ndan yararlanın, %50 indirimle kaliteli bir fotoğrafçılık eğitimi almanın avantajını yaşayın!

Turizm haftası hediyesi fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30